• Czas wakacji dobiega końca. Już za kilka dni spotkamy się w murach naszej szkoły. Poniżej przedstawiamy kadrę pedagogiczną nowego roku szkolnego 2021/2022
      • Rozpoczęcie roku szkolnego oraz przedszkolnego 2021/2022 rozpocznie się 1 września o godz.9:00 apelem inauguracyjnym .O godz.8:00 zapraszamy uczniów i rodziców na Mszę Świętą do Kaplicy -Pieszyce DolneW tym dniu będzie kursował gimbus szkolny , godziny podane zostaną w terminie późniejszym.Serdecznie zapraszamy !!!!W roku szkolnym 2021/2022 wydłużamy pracę szkoły i oddziałów przedszkolnych od 6:40 do 15:20
      • „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” -

Janusz Korczak

Dzisiaj w naszej szkole wielkie święto. Święto wszystkich dzieci. Z tej okazji nauczyciele wychowawcy oraz rodzice przygotowali wiele niespodzianek. Dzień ten spędziliśmy na sportowo w duchu rywalizacji i zmagań w następujących konkurencjach:
      • Akcja Laurka dla medyka. Nasza szkoła przekazała dziś przepiękne podziękowania dla osób pracujących w Powiatowym Szpitalu w Dzierżoniowie.
      • Zajęcia realizowane w ramach projektu "Równe Szanse" zawsze cieszyły się wśród uczniów zwłaszcza tych najmłodszych dużym zainteresowaniem. Dzisiaj mali naukowcy z kl.4 wcielili się w astrologów, neoantropologów oraz geofizyków.
      • Równe szanse