• Drodzy Rodzice kandydatów do oddziałów przedszkolnych i klasy pierwszej Niepublicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnymi w Pieszycach!

• Przedłużamy czas rekrutacji do 30 czerwca 2020 roku. W okresie zawieszenia pracy szkoły, zachęcamy do składania dokumentów rekrutacyjnych pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną na adres e-mailowy szkoły: nsp.pieszyce@op.pl Potrzebny formularz należy pobrać poniżej lub z zakładki  rekrutacja – odpowiednio do oddziału przedszkolnego i pierwszej klasy, następnie wypełnić i zeskanować lub wykonać zdjęcie oraz przesłać na podany wyżej adres poczty elektronicznej. Wypełnione wnioski można wrzucać też do skrzynki pocztowej przy wejściu do szkoły.

Dyrektor Niepublicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnymi w Pieszycach informuje, że cały czas trwają zapisy do klasy I  i  oddziału przedszkolnego na na rok szkolny 2020/2021. Do szkoły można zapisać:

-dzieci urodzone w roku 2013 rozpoczynają naukę w kl. I. od września 2020r.,
      -dzieci urodzone w 2014,2015, 2016,2017 roku
      -dzieci do klas II-VIII na prośbę Rodziców-przeniesienie dziecka z innej szkoły.

1. Zapraszamy do zapisywania do oddziału przedszkolnego w naszej szkole dzieci, urodzone w 2014r. oraz dzieci urodzone w latach 2015-2017.

2. Zapisu dziecka do szkoły, oddziału przedszkolnego lub kl. I dokonują rodzice (prawni opiekunowie) osobiście w sekretariacie szkoły, lub drogą e-mailową

3. W celu zapisania dziecka rodzice (opiekunowie prawni) obowiązani są dostarczyć: wniosek o przyjęcie dziecka (do pobrania ze strony internetowej lub sekretariacie), dowód osobisty rodzica (prawnego opiekuna), skrócony odpis aktu urodzenia dziecka (oryginał) do wglądu, zaświadczenia o odbyciu przez dziecko przygotowania przedszkolnego (tzw. informacja o gotowości szkolnej) przy zapisie do klasy I.

4. Składając wniosek o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego lub klasy I rodzice (opiekunowie prawni) obowiązani są podać: poprawny numer PESEL dziecka, adres zameldowania dziecka, adres zamieszkania dziecka, numery telefonów rodziców umożliwiających szkole szybki kontakt w razie potrzeby, inne informacje o dziecku istotne dla bezpiecznego funkcjonowania w szkole, np. choroba, potrzeba przyjmowania leku podczas pobytu w szkole, inne.

5. Uczniowie szkoły i oddziałów przedszkolnych mają możliwość korzystania posiłków w stołówce szkolnej dostarczanych przez firmę cateringową (obecna cena 7,00 zł.) oraz bezpłatnie korzystać ze świetlicy szkolnej w godz. 08.00-15.00. (lub w innych godzinach jeżeli zaistnieje taka potrzeba).

Poniżej znajdują się do pobrania i wypełnienia arkusze zgłoszeń dziecka do przedszkola i klasy 1

Zgloszenie-dziecka-do-oddzialu-przedszkolnego.doc

Zgloszenie-dziecka-do-klasy_1.odt