• Kochane Dzieci!!!

• Dziękujemy Wam bardzo serdecznie za nadesłane zdjęcia.Dzięki temu możemy Was zobaczyć i nie tylko Was,ale wasze wykonywane dodatkowe zadania, które pokazują jak spędzacie czas w gronie rodzinnym. gracie w gry rodzinne, tworzycie piękne dzieła sztuki, pracujecie wspólnie z rodzeństwem, wspieracie się wzajemnie Jesteśmy z Was bardzo dumni!!!

• Światowy Dzień Autyzmu

• 2 kwietnia to Światowy Dzień Świadomości Autyzmu Według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) autyzm występuje u 1 na 100 dzieci, co oznacza, że w naszym kraju żyje nas, osób z autyzmem, 400 tysięcy. To jak jedno spore miasto. Ale tu liczby się nie kończą, bo z autyzmem żyją nie tylko autyście, ale także nasi rodzice, rodzeństwo, opiekunowie, co sprawia, że jest ich nawet 3 mln.A Ty? Znasz taką osobę, rodzinę? A może Twoje dziecko ma takiego kolegę lub koleżankę w szkole? Czy chcesz nas poznać i zrozumieć? Czy wiesz, jak możesz nam pomóc?Razem z nami przyłącz się do akcji #POLSKANANIEBIESKO ,Ubierz się na niebiesko, Napisz parę miłych słów dla dzieci z autyzmem lub nagraj filmik, jeśli masz ochotę to narysuj coś!Zdjęcia ubioru, rysunków lub nagrania wyślij wyślij do Pani Eli: mariposa_87@o2.pl Oto krótkie filmiki który pozwoli wam zrozumieć Autyzm.