• Śniadanie daje moc!

• Śniadanie daje moc to ogólnopolska akcja profilaktyczna ,w którą nasza szkoła rok rocznie się włącza. Mimo pandemii nasi najmłodsi uczniowie w oddziałach przedszkolnych wraz z wychowawcami zorganizowali w podgrupach zdrowe śniadania, a uczniowie z nauczania zdalnego śniadania wykonywali w domach. Było smacznie i zdrowo.

• Dzień Niepodległości

• Data 11 listopada 1918 roku, choć tak mocno zakorzeniona w świadomości Polaków jako dzień, w którym Polska odzyskała niepodległość jest datą symboliczną W tym dniu państwo polskie jako twór terytorialno-prawny jeszcze nie istniało. Jednak to właśnie ten dzień po kilku latach ustalony został przez Sejm za święto narodowe - jako dzień powstania II Rzeczypospolitej Polskiej. Mimo ograniczeń związanych z pandemią w naszej szkole udało się podczas zdalnych zajęć wprowadzić uczniów w Święto Niepodległości. Uczniowie wraz z nauczycielami wykonywali kotyliony oraz flagi, a następnie wysłali zdjęcia z kokardami do wspólnego kolażu, który ma uczcić ten dzień i zdobyć szkolne korytarze oraz gazetki klasowe.

• Naukowe treningi mistrzów

• Kreatywny Tening Mistrza ,Naukowy Trening Mistrza , Informatyczny Trening Mistrza w naszej szkole odbywa się i stacjonarnie z uczniami klas 1-3 oraz on-line w klasach 4-8. Uczniowie bardzo chętnie uczestniczą w zajęciach zarówno ci w murach szkolnych jak i w przestrzeni wirtualnej

• Laurka dla Medyka

• Akcja Laurka dla medyka. Nasza szkoła przekazała dziś przepiękne podziękowania dla osób pracujących w Powiatowym Szpitalu w Dzierżoniowie.