• Warsztaty artystyczne - lizakowe cuda i wiklina

• Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w Ramach Programu Interreg V-A Republika Czeska- Polska 2014-2020 nr CZ.11.4.120/0.0/0.0/15_006/0000080 pn. ,,Kultura i współpraca nam wszystkim się opłaca”.

Uczestnikami dzisiejszych warsztatów artystycznych byli uczniowie Niepublicznej Szkoła Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnymi.

Uczestnicy warsztatów lizakowych wybrali kolor i smak masy lizakowej, wykonanej według tajemniczej receptury. Dzieci dowiedziały się jak powstały pierwsze lizaki, jakie tajemnice skrywają i co sprawia, że wszyscy tak je kochają. Uczestnicy wykonali dwa bajkowe lizaki, które zapakowane zabrali ze sobą.

Warsztaty wikliniarskie pochłonęły naszych uczestników, młodzi rękodzielnicy w ciszy i skupieniu wykonali koszyczki oraz elementy dekoracyjne.

Dziękujemy ModraSova

Dziękujemy Warsztaty Plecionkarskie - Pracownia ARTEX.

• Jak pracują "Motylki"?

• Tak pracują Motylki podczas zdalnego nauczania. Wykonują ciekawe prace plastyczne, obchodziły Dzień Autyzmu oraz wykonywały flagi z okazji Święta Narodowego Trzeciego Maja. Ponadto pilnie się uczą i piszą w zeszytach.

• A co tam u "Lisków"?

• Nasze przedszkolaki z grupy Liski pięknie wykonują zadania ze zdalnego nauczania. Dziękujemy rodzicom i dzieciom za wspólną współpracę.